Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MSZA O MIŁOŚĆ - 14 DNIA MIESIĄCA W LUBLINIE

Utworzony przez Gość, 15 sierpnia 2017 r. o 11:17
Wstańcie z kanapy i idźcie zmieniać świat. Pamiętacie te słowa? To były prawdopodobnie najważniejsze słowa Światowych Dni Młodzieży 2016 w Krakowie. Żeby zmienić świat, trzeba wstać z kanapy. To najważniejsze przesłanie ŚDM papież skierował do młodych w czasie czuwania na Campus Misericordiae. Franciszka słuchało ponad półtora miliona dziewczyn i chłopaków, kobiet i mężczyzn. "Jezus wzywa cię, byś zostawił swój ślad w życiu, ślad, który naznaczyłby twoją historię i historię wielu innych." papież Franciszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko głupcy nazywają samowolę wolnością. Tacyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrystus miał szczególną skłonność do czynienia dobrze w sposób detaliczny i drobiazgowy. Lubił karmić. kard. Stefan Wyszyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie napotyka się liczne sprzeciwy, można zazwyczaj spodziewać się większych owoców. św. Ignacy z Loyoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg o tyle nagradza nasze czyny, o ile z czystą miłością i chęcią podobania się Jemu są wykonywane. bł. Honorat Koźmiński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień pański nadejdzie niespodziewanie (1 tes 5,1–6). nie potrzeba wam, bracia, pisać o czasach i chwilach. sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień pański przyjdzie jak zło­dziej w nocy. kiedy bowiem będą mówić: „pokój i bezpieczeństwo”, tak niespodziana przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brze­mienną, i nie ujdą. ale wy, bracia, nie jesteście w ciemnościach, aby ów dzień miał was za***yć jak złodziej. wszyscy wy bowiem jesteście synami światłości i synami dnia. nie jesteście sy­nami nocy ani ciemności. nie śpijmy przeto jak inni, ale czuwajmy i bądźmy trzeźwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie stawia przed nami różne wyzwania. Po co? "Tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiać należy czyny, a nie słowa. Demokryt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramionach Maryi zginąć nie można. św. Sulpicjusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom to nie miejsce, gdzie mieszkasz, ale miejsce, gdzie cię rozumieją. Christian Morgenstern
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce, gdzie mieszkasz, to tymczasowe, ziemskie lokum. Dom zaś, to miejsce gdzie jesteś kochany. J.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"TYLE MASZ WOLNOŚCI, ILE ODPOWIEDZIALNOŚCI."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje owce słuchają mojego głosu, Ja znam je, a one idą za Mną. (J 10,27)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: W intencji - za wszystkie owce, te które słuchają głosu Bożego, i te błądzące. Jezu, ufam Tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przebaczeniu czegoś niewybaczalnego człowiek jest najbliższy Bożej miłości. Gertrud Le Fort
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: O przebaczenie, niewybaczalnego. Jezu, ufam Tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Aby skończyła się hańba zgorszenia, zamętu i chaosu. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Jezu, dziękuję Ci, że powołujesz mnie do miłości na sto procent! Proszę, spraw, abym potrafił kochać w sposób coraz bardziej wolny, bez dominacji, zaborczości i egoizmu. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli przestaniesz mówić do Boga, modlić się, nie spotkasz Jezusa ani nie usłyszysz Go mówiącego do ciebie. bł. Michał Sopoćko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlmy się: Panie, Twoje królestwo przychodzi niepostrzeżenie, lecz mogę doświadczyć jego obecności w napotkanym człowieku. Daj mi serce gotowe przyjąć każdego potrzebującego brata, by w Nim zobaczyć Ciebie i razem z Tobą królować na wieki. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...